Україна, 79024, Львівська область, м.Львів, вул.Промислова, 60. тел.(032) 242-62-95

Новини

21.04.2018

ЦБ Флоріан Львів вчить користуватись порошковими вогнегасниками

Заправка вуглексилотних та порошкових вогнегасників. Центр безпеки Флоріан...

17.08.2017

Флоріан Львів. Заправка вогнегасників

Заправка вогнегасників ЦБ Флоріан Львів. Послуги по заправці та перезаправці...

02.08.2017

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вуглекислотою

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вогнегасників вуглекислотою. ЦБ...

Доставка, діагностика та перезарядка вогнегасників

Ліцензія серія АЕ № 291858 видана 5 серпня 2014 Державним департаментом пожежної безпеки МНС України.

Святий Флоріан -

католицький святий, покровитель пожежників.  Із Святим Флоріаном пов'язано кілька чудес,  у тому числі гасіння грандіозної пожежі лише одним кухлем води.
День вшанування пам'яті святого — 4 травня.

Що Вам необхідно знати про ВОГНЕГАСНИК

УВАГА!!!! На ринку під нашим іменем працюють ШАХРАЇ!!! Запитуйте ліцензію на провадження діяльності.

Вогнегасник  — це технічний засіб, призначений для припинення горіння подаванням вогнегасної речовини, що міститься в його корпусі, під дією надлишкового тиску. За масою і конструктивним виконанням вогнегасник придатний для транспортування і застосування людиною.

Порошковий вогнегасник (ВП) — вогнегасник із зарядом вогнегасного порошку. Якісна пропозиція на вогнегасник порошковий ціна

Вуглекислотний вогнегасник (ВВК) — вогнегасник із зарядом діоксиду вуглецю. Центр безпеки Флоріан  пропонує широкий вибір вогнегасники вуглекслотні Львів

Як правильно розмістити вогнегасник?

Відповідно до вимог «Правил експлуатації вогнегасників»: 

  1. Вогнегасники слід розміщувати у легкодоступних і помітних місцях, а також поблизу місць, де найбільш ймовірна поява осередків пожежі. При цьому необхідно забезпечити їх захист від дії сонячних променів, опалювальних і нагрівальних приладів, а також хімічно агресивних речовин (середовищ), які можуть негативно вплинути на їх працездатність. Вогнегасники в місцях розміщення (усередині будинків і приміщень, біля входів або виходів з них, у коридорах) не повинні створювати перешкоди під час евакуації людей. 
  2. Переносні вогнегасники розміщують шляхом навішування за допомогою кронштейнів на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для їх повного відчинення, або встановлюють у пожежні шафи пожежних кранів, на пожежні щити чи стенди, підставки чи спеціальні тумби. 
  3. Розміщення вогнегасників за допомогою кронштейнів на вертикальні конструкції, установлення їх у пожежних шафах або тумбах має бути виконано таким чином, щоб забезпечувати можливість прочитування маркувальних написів на їх корпусах. 
  4. На транспортних засобах переносні вогнегасники розміщують у кабіні біля водія в легкодоступному для нього місці і встановлюють за допомогою кронштейнів згідно з ГОСТ 12.2.037-78 повинна надійно утримувати вогнегасник, не закривати своїми елементами маркувальні написи на його корпусі, бути зручною для встановлення і оперативного вогнегасника. Вогнегасники, які розміщують поза кабіною, потрібно захищати від впливу атмосферних опадів, сонячних променів і бруду. Згідно з НАПБ В.01.054-98/510 забороняється зберігання вогнегасника в багажнику легкового автомобіля, кузові вантажного автомобіля та інших місцях, доступ до яких обмежений. 
  5. Вогнегасники, які розміщуються поза межами приміщень або неопалювальних приміщеннях та не призначені для експлуатації за температури нижче 5С°, на холодний період року необхідно переносити в придатне для їх зберігання приміщення. У таких випадках на пожежних щитах та стендах повинна розміщуватись інформація про місце розташування вогнегасників. 
  6. Вогнегасники повинні розміщуватись з урахуванням зручності їх обслуговування, огляду, користування, а також досягнення найкращої видимості з різних точок захищуваного простору. Підходи до місця розташування вогнегасника мають бути завжди вільними. 
  7. Для зазначення місцезнаходження вогнегасників на об`єктах повинні встановлюватись вказівні знаки згідно з ГОСТ 12.4.026-76. Знаки розташовують на видних місцях на висоті 2.0 - 2.2 м від рівня підлоги як у середині, так і поза приміщеннями. 
  8. У приміщеннях, у яких немає постійного перебування працівників, вогнегасники слід розміщувати ззовні приміщень або біля входу до них. 
  9. У приміщення, у яких працівники перебувають постійно, вогнегасники потрібно розміщувати в середині приміщень, запобігаючи створенню перешкод для евакуації людей. 

Якщо горить автомобіль

В першу чергу нагадуємо автовласникам про те, що не потрібно нехтувати простим правилом – возити вогнегасник та аптечку в своєму автомобілі. 

Завдяки цьому Ви зможете врятувати життя собі та оточуючим Вас людям. Дотримуйтеся правил технічної експлуатації автомобіля, суворіше відносьтесь до встановлення додаткових електроустановок та електропристроїв на ваш автомобіль, постійно слідкуйте за станом паливної системи.

У випадку виникнення пожежі головним принципом залишається дотримання спокою. Паніка – основний друг пожежі!

В першу чергу подзвоніть в пожежну службу за номером телефону 101. Дійте швидко, чітко і спокійно. Повідомте пожежникам вашу адресу перебування, коротку дорогу до місця зупинки автомобіля, де відбулось загоряння, вкажіть номер свого телефону.

Однак, в першу чергу Вам необхідно застосувати вогнегасник. Ним гасять калюжу палива, яке могло витекти з баку вашого автомобіля, пожежу під капотом, в салоні. Якщо горить двигун, то капот машини необхідно відкривати з великою обережністю, оскільки доступ повітря може змусити вогонь спалахнути з новою силою з можливих подальшим вибухом. Найкраще відкривати капот на відстані, використовуючи будь – яку  палицю, гак або інший довгий предмет. Вогнегасну рідину з вогнегасника необхідно направити в місце загоряння. Якщо це не допомогло, тоді накрийте автомобіль брезентом, збийте полум’я, закидайте піском, землею, залийте водою. Будь обережні, якщо вам не вдається загасити пожежу, швидко та негайно відходьте на безпечну відстань від автомобіля, оскільки може вибухнути бак з паливом. Безпечною вважається відстань не менше 10-15 метрів. Ні в якому разі не пробуйте сідати в автомобіль та заводити його.

Якщо горить чуже авто та в ньому знаходяться люди, які самостійно не можуть вибратись з нього, вам необхідно негайно виломити двері, вибити скло та визволити потерпілого з вогняної пастки. Якщо поруч з палаючим автомобілем знаходяться інші автомобілі, тоді полийте їх водою до приїзду рятувальників, щоб полум’я не перекинулось на них.